Sıkça Sorulan Sorular

Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer üyelik şifrenizi unuttuysanız; sitede sağ üst kısımda yazan “Üye ol / Giriş Yap” linkine tıklayarak açılan sayfada sağ alt köşede bulunan “Parolamı Unuttum” linkine tıklayınız. Ardından çıkan ekranda sistemimizde kayıtlı olan e-posta adres bilginizi gönderdiğiniz takdirde yeni şifreniz mailinize anında iletilecektir.

 

Alışveriş yaparken sitenize üye olmam gerekiyor mu?

Alışveriş yaparken sitemize üyelik gerekmemektedir. Fakat üye olduğunuzda siparişinizin takibini yapabilir. Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz kampanyalardan yararlanma şansı elde edebilir, bültenimize üye olabilir ve anlık fırsatlardan yararlanıp bilgilendirilebilirsiniz.

 

Telefon ile sipariş verebilir miyim?

Evet,Türkiye'nin her yerinden 444 78 63 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak istediğiniz üründen, dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

 

Sipariş problemlerinde bilgilendirme yapıyor musunuz?

Zaman zaman kalite kontrol sonucunda yaşanan sıkıntılardan dolayı ürün siparişlerinizin gecikmesi söz konusu olabilmektedir. Böyle durumlarda telefon ile tarafınıza ulaşarak bilgilendirme yapmakta ve süreçten sizi haberdar etmekteyiz. Sizin belirleyeceğiniz işlemleri gerçekleştirerek memnuniyetinizi sağlamak önceliğimizdir.

 

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Talebiniz doğrultusunda almış olduğunuz ürünü hediye paketi yapıyoruz.

 

Havale/ EFT yaparken ek ücret alınıyor mu?

Havale; aynı banka hesapları arasında yapılan para transferidir. Bizim hesabımızın olduğu bir bankaya, aynı bankadan havale yaparsanız ek ücret ödemezsiniz. Fakat farklı bir bankadan, bizim hesabımız olan farklı bir banka hesabımıza gönderim yaparsanız, bu işleme EFT adı verilmektedir ve bankadan bankaya değişen bir EFT işlem ücreti alınmaktadır.

 

Teslimat kişisinin dışında herhangi biri kargomu teslim alabilir mi?

Aksini bildirmediğiniz taktirde tüm gönderiler belirtilen adrese ve ilgili kişiye teslim edilmektedir. Teslimat sırasında alıcının adreste olmaması durumunda kişinin 1. dereceden yakınına gerekli kimlik kontrolleri sağlandıktan sonra teslimat yapılmaktadır.